Choose a searcher ×

Objevte svět stylových tašek a zavazadel nizozemských značek XD Design a Loooqs a švýcarské značky Swiss Peak. V nabídce naleznete brašny a batohy na notebook, tašky pro volný čas, příruční cestovní zavazadla, deštníky a další designové kousky. Vše z vysoce kvalitních a ekologicky šetrných materiálů, s myšlenkou a láskou k designu.

 • Batohy Bobby

  Dnešní doba je hektická a v našich kabelkách a taškách si během dne nosíme celý svůj svět. Oblíbená nizozemská značka XD Design dnešní době rozumí a přichází s batohem nové generace Bobby. S batohem, který nelze vykrást. Inovativní technologie a materiály daly vzniknout designovému parťákovi pro každý den, kterého nelze otevřít bez vašeho vědomí. Ultralehký a navržený tak, aby váhu rozmístil na celá záda a nezatěžoval páteř. Moderní design a vlastnosti nové generace. Do práce, na notebook, na toulky městem nebo na výšlap na Sněžku. Objevte nový rozměr bezpečnosti, designu a pohodlí.

 • Na notebook

  Jedinečná kombinace promyšlené funkčnosti, vysoce kvalitních materiálů a designu, to jsou chytré brašny a batohy na notebook oblíbené nizozemské značky XD Design a švýcarské značky Swiss Peak. Vyvinuto s myšlenkou o bezpečném a pohodlném přenášení, kamkoliv jdete.

 • Chladící tašky

  Chytré chladící tašky a batohy od oblíbené nizozemské značky XD Design a švýcarské značky Swiss Peak udrží vaše potraviny a nápoje vychlazené a čerstvé. Ať už se chystáte na piknik, výlet, pod stan nebo jedete na chatu. 

 • Volnočasová zavazadla

  Kdykoliv odejdeme z domu, bez klíčů, peněženky, telefonu, kapesníku a další spousty maličkostí, se prostě neobejdeme. Oblíbená značka XD Design přináší stylové tašky a batohy pro volný čas. Vyrobeny z vysoce kvalitních a ekologicky šetrných materiálů. S myšlenkou a láskou k designu.

 • Na cesty

  Cestujte stylově a pohodlně. Vysoce kvalitní materiály, ekologicky šetrné zpracování a láska k designu a cestování dalo vzniknout chytrým parťákům, kteří vás snadno sbalí a pohodlně doprovodí, ať už bude vaše cesta jakákoliv.

 • Cestovní váhy

  Protože na váze někdy záleží. Nizozemská značka Loooqs ví, jak těžké je dobře si sbalit příruční zavazadlo do letadla a přichází s chytrými a designovými pomocníky pro kontrolu váhy.

 • Deštníky

  Prší prší, jen se leje, ale to nevadí. Oblíbená nizozemská značka XD Design a švýcarská značka Swiss Peak přichází s deštníky vyšší kategorie pro náročné. Vysoce kvalitní materiály, ekologické zpracování a robustní pevná konstrukce zaručují perfektní odolnost i v silném dešti a větru. Tam, kde jiné deštníky končí, do města, ale i do outdoorových podmínek. Minimalistický design a maximální ochrana.

Zobrazeno 1 – 20 z 39 položek

Přečíst si sem tam nějaký email se vyplatí!

Jsme soudní, nemáme rádi spam a kontaktovat vás budeme pouze, pokud bude něco opravdu zajímavé a to maximálně jednou za 14 dnů. Tak slibujeme

Váš email budeme opatrovat jako oko v hlavě. Pokud se vám chce, mrkněte jak zpracováváme osobní údaje

Zůstaňme ve spojení