Choose a searcher ×

Objevte svět designových kousků nejen pro byznys, oblíbených nizozemských značek XD Design a Loooqs. Tito chytří pomocníci vám zpříjemní dny nejen v kanceláři, ale i doma u pracovního stolu, v kavárně nebo parku. V nabídce najdete spousty designových kousků s myšlenkou. Chytré powerbanky, pouzdra na tablety, dotyková pera, příslušenství k hudbě a mnoho dalšího. Vše s láskou k designu a šetrností k přírodě.

 • K tabletům a mobilním...

  Mobilní telefon a tablet je v dnešním světě nezbytností. Nizozemské značky XD Design a Loooqs vám přináší chytré pomocníky, kteří váš mobilní telefon báječně doplní. Chytré stojánky, sluchátka, svítidla a další designové vychytávky s myšlenkou a láskou k designu.

 • Kancelářští pomocníci

  Chytří techničtí pomocníci oblíbených značek XD Design a Loooqs vám udělají pořádek v kanceláři nebo doma u pracovního stolu. V nabídce naleznete porty, organizéry kabelů, přenosný USB ventilátor, přenosné USB světlo, a další vymoženosti, které Vám ulehčí a zpříjemní čas strávený prací. Vše s myšlenkou a láskou k designu.

 • Chytrá pera

  Objevte dotyková pera oblíbených značek XD Design a Loooqs. Tito chytří pomocníci v sobě skrývají psací potřebu, stylus a USB pro uložení vašich dokumentů. Vyrobeno s myšlenkou a láskou k designu. Zapište si ...

 • Powerbanky

  Objevte svět nekonečné energie s chytrými powerbankami oblíbené nizozemské značky XD Design. Snoubení energie, vysoce kvalitních materiálů a zpracování a lásky k designu. Dobijte svůj telefon, tablet nebo notebook chytře a stylově.

 • Pouzdra na tablety

  Pouzdro na tablet nizozemské značky XD Design není jen vak, do kterého svůj tablet uschováte, ale skrývá v sobě i další chytré funkce jako držák a stojan, integrovaný blok nebo kapsy na dokumenty. Vyrobeno s myšlenkou a láskou k designu z vysoce kvalitních ekologicky šetrných materiálů. Aby byl váš svět jednodušší.

 • Pro hudební fajnšmekry

  Protože na kvalitě hudby záleží, přichází oblíbené značky XD Design a Loooqs se stylovými pomocníky, které povýší vaše chvíle s dobrou hudbou na novou úroveň. Objevte sluchátka, reproduktory nebo rozdělovače vyrobené s láskou k designu a myšlenkou.

 • Nabíjíme v autě

  Pro dny, kdy trávíte většinu času v autě nebo chvíle, kdy je vaše vozidlo tím jediným přísunem energie. Oblíbená nizozemská značka Loooqs přináší nabíječky do auta vyrobené s myšlenkou a láskou k designu. Dobijte se ...

Zobrazeno 1 – 20 z 86 položek

Přečíst si sem tam nějaký email se vyplatí!

Jsme soudní, nemáme rádi spam a kontaktovat vás budeme pouze, pokud bude něco opravdu zajímavé a to maximálně jednou za 14 dnů. Tak slibujeme

Váš email budeme opatrovat jako oko v hlavě. Pokud se vám chce, mrkněte jak zpracováváme osobní údaje

Zůstaňme ve spojení