Choose a searcher ×

Objevte svět bytových a kuchyňských doplňků nizozemských značek XD Design a Loooqs. V nabídce najdete osvětlení, chytré pomocníky do kuchyně, doplňky k vínům nebo na grilování. Vše s myšlenkou, šetrností k přírodě a láskou k designu. Aby byl domov domovem …

 • Chytrý domov

  Slyšeli jste už o Savim, spořiči do sprchy a víte, že hlídá vodu za vás? Víte, že vám ve sprše může hrát hudba díky vodotěsnému reproduktoru a ranní sprcha se tak stává příjemnější záležitostí? Potřebujete si přes den popovídat se svým zlatým retrívrem? Nizozemské značky XD Design a Loooqs přináší designové a chytré kousky do vašich domovů o kterých jste do včerejšího dne možná nevěděli a zítra si budete říkat, jak jste bez nich mohli být.

 • Osvětlení nejen na doma

  Nizozemská značka XD Design a Loooqs si dává za cíl vnést do našich životů světlo, ať už jsme na jakémkoliv místě. Chytré designové žárovky bez potřeby elektrické energie a venkovní svítilny prozáří vaše chvíle na zahradě, chatě, při táboření nebo v momentech, kdy vypadne elektřina. Pro ty, kteří mají rádi design, chytré věci a šetrnost k přírodě.

 • Design do kuchyně

  Domov začíná vždy kuchyní. Designové doplňky do vaší kuchyně a jídelny oblíbených nizozemských značek XD Design a Loooqs dodají vašemu domovu šmrnc a styl. Mlýnky, pepřenky, hmoždíře, sety na krájení, konvice, shakery, odšťavňovače a další kousky mají jedno společné a to myšlenku, kvalitní materiály, ekologicky šetrné zpracování a design. Aby byl domov domovem.

 • Karafy

  Karafa na vodu, citronádu nebo na lahev vaší oblíbené značky vína. Nalévat do sklenice vodu přímo z kohoutku se nehodí a běhat pro každou dvojku není pohodlné. Objevte svět designových karaf oblíbené nizozemské značky XD Design. Styl, kvalitní materiály, zpracování a myšlenka. Pro vaše obyčejně neobyčejné momenty.

 • Pro milovníky vína

  Každý správný vinař ví, že víno je o prožitku, o pravdě, o životě. O věcech, které z obyčejné chvíle nalévání vína do sklenice, dělají neobyčejný obřad, který dělá duši dobře. Oblíbené nizozemské značky XD Design a Loooqs přináší vysoce designové a chytré pomocníky pro vaše vinné chvilky. Karafy, chytré vývrtky, chladiče nebo designové vinné sety. Vysoce kvalitní materiály, ekologicky šetrné zpracování, myšlenka a design. Chvilky s vínem se nedají ošidit.

 • Grilujeme

  Gurmánské zážitky si žádají své. Oblíbené nizozemské značky XD Design a Loooqs přichází s chytrými pomocníky pro vaše kulinářské chvilky. Grily a grilovací sety těchto značek mají jedno společné a to je myšlenka, vysoce kvalitní materiály šetrné k přírodě a design. Užijte si grilování naplno.

Zobrazeno 1 – 20 z 36 položek

Přečíst si sem tam nějaký email se vyplatí!

Jsme soudní, nemáme rádi spam a kontaktovat vás budeme pouze, pokud bude něco opravdu zajímavé a to maximálně jednou za 14 dnů. Tak slibujeme

Váš email budeme opatrovat jako oko v hlavě. Pokud se vám chce, mrkněte jak zpracováváme osobní údaje

Zůstaňme ve spojení