Ať už svůj volný čas vyplňujete čímkoliv, jste pořádný muž kutil nebo se věnujete sportu, designové kousky značek XD Design a Loooqs jsou těmi správnými parťáky pro vaše koníčky. Sportovci ocení chytré a stylové fitness náramky a kutilové si jistě najdou své v široké nabídce multifunkčního nářadí, baterek, svítilen a dalekohledů. Vyrobeno s myšlenkou a láskou k designu.

  • Sportovní výsledky je...

    Dobré výsledky je potřeba měřit. Chytré fitness náramky nizozemské značky Loooqs jsou kombinací velkého množství funkcí, kvalitních materiálů a designu. Pro váš zdravý životní styl.

  • Pro kutily a dobrodruhy

    Každý pořádný muž musí mít své pořádné nářadí. Nabídka nizozemských značek XD Design a Loooqs potěší každého správného kutila. Multifunkční nářadí, baterky, dalekohledy nebo bezpečnostní pomůcky na problémy ve vašem automobilu. Jedno mají společné. Vysoce kvalitní materiály a zpracování, chytrou myšlenku a design.

Zobrazeno 1 – 12 z 49 položek

Přečíst si sem tam nějaký email se vyplatí!

Jsme soudní, nemáme rádi spam a kontaktovat vás budeme pouze, pokud bude něco opravdu zajímavé a to maximálně jednou za 14 dnů. Tak slibujeme

Váš email budeme opatrovat jako oko v hlavě. Pokud se vám chce, mrkněte jak zpracováváme osobní údaje

Zůstaňme ve spojení

# Umíme krásné fotky