• XD Design

  Oblíbenou Nizozemskou značku XD Design doprovází designéři z celého světa již více než 30 let. Spojuje je láska k designu, tvorba chytrých produktů s promyšlenými funkcemi a šetrnost k přírodě. Každodenním cílem značky je produkt, který zjednoduší a vylepší váš den a myšlenka, že obklopovat se designovými kousky je zkrátka životní styl. Produkty pravidelně získávají ocenění a pyšní se registrovaným designem.

 • Loooqs

  Holandská značka Loooqs sází na chytré a praktické produkty každodenní potřeby, kterým kromě kvalitního zpracování přidává i moderní, neotřelý vzhled. S myšlenkou 'každý objevuje stále nové, my zdokonalujeme, 
  co je oblíbené', si drží své pevné místo mezi předními nizozemskými značkami.

 • Swiss Peak

  Švýcarská značka Swiss Peak mužům rozumí. Stvořena s myšlenkou, že každý muž má své specifické potřeby a 
  věrná svému krédu ‚pomáhat překonávat vrcholy‘. Protože opravdový muž se umí pohybovat ve městě, v horách i v životě. Cílem značky je doprovázet na životní cestě, ať už je jakákoliv.

 • Právě zlevněno

  Nenechte si ujít oblíbené kousky za se zajímavou slevou. Akce platí pouze do vyprodání zásob!

 • Chci koupit báječnej...

  Říkáme obyčejným a nudným dárkům NE! Udělejte radost praktickými, ale jedinečnými a designovými kousky s myšlenkou. Co třeba batoh, který nelze vykrást nebo hříšně dobrý set na čokoládové fondue?

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek

Přečíst si sem tam nějaký email se vyplatí!

Jsme soudní, nemáme rádi spam a kontaktovat vás budeme pouze, pokud bude něco opravdu zajímavé a to maximálně jednou za 14 dnů. Tak slibujeme

Váš email budeme opatrovat jako oko v hlavě. Pokud se vám chce, mrkněte jak zpracováváme osobní údaje

Zůstaňme ve spojení

# Umíme krásné fotky