Nad 1500 Kč doprava zdarma
Výhradní distributor XD Design, LOOOQS a Swiss Peak pro ČR a SR

Batoh, který nelze vykrást

Chcete ochránit obsah svého batohu před zloději okolního světa a v prostředcích hromadné dopravy? Každý den celosvětově dochází k více než 400 000 kapesních krádeží. Abyste se tomu vyhnuli, vyzkoušejte tento chytrý batoh XD Design Bobby anti-theft backpack.

Batoh, který nelze vykrást

p705542_1
p705542_1

Batohem sem, batohem tam


Noste batoh. Chcete-li být „in“ choďte do školy či do práce s batohem. Vejde se do něho spousta věcí a při jeho nošení nehrozí hyperkyfóza hrudní páteře, tzv. kulatá záda. Hlásají lékaři.
Policie ale varuje. Na místech s vysokou koncentrací osob noste batoh na hrudi, aby vám ho nevykradli. Ve městech a dopravních prostředcích je ona koncentrace osob opravdu velká.
Kompromis neexistuje. Nově se však objevilo řešení. Batoh, který nelze vykrást. Úplná novinka se jmenuje BOBBY a do České republiky ji začala dovážet naše společnost PF Design.

V čem spočívá jeho genialita ? V ukrytých zipech, kterou jsou zcela schované v zadní části batohu. Žádný zloděj tedy nemá šanci batoh otevřít a dostat se tak k vašim věcem. Přitom majiteli batohu umožní naopak jednoduchý přístup ke všem věcem v batohu umístěným.


Většina batohů nemá uvnitř přihrádky pro zafixování předmětů. Tedy věci samovolně táhnou celou tíhu do vašich zad. To potom způsobuje bolesti zad a další potíže. BOBBY je navržen tak, aby zádům ulehčil. Tlačí váhu uvnitř směrem dolů, jelikož váha se opírá přímo o vaše záda.

Batoh BOBBY nabízí i další vychytávky. Obsahuje integrovaný USB port pro nabíječku například pro mobil. Na popruhu je umístěna kapsa pro kartu. Do batohu lze umístit notebook, tablet, sluchátka, oblečení i termosku a nic se nepomíchá.

BOBBY je prostě fajn parťák na cesty do práce i na dovolenou. Nechte se okouzlit jeho nadčasovostí a pochopíte, že bez něj život nemá smysl. BOBBY bude letošní podzimní jedničkou.

 

###message