Nad 1500 Kč doprava zdarma
Výhradní distributor XD Design, LOOOQS a Swiss Peak pro ČR a SR

Kdo jsme

Jsme hrdý, oficiální distributor oblíbených nizozemských značek XD Design a Loooqs a švýcarské značky Swiss Peak pro český a slovenský trh. Za našimi značkami si pevně stojíme a ručíme za to, že se každý jeden kousek stane vaší srdeční záležitostí. Z Nizozemí a Švýcarska vám přinášíme produkty s láskou k designu, myšlenkou a šetrností k přírodě. Aby každá věc ve vašem životě rezonovala s vaší duší, proto to děláme.

Značky
Značky

Náš tým

Z vlastní zkušenosti víme, že nákupy jsou příjemnější, pokud člověk tuší, kdo je na druhé straně,
a protože nejsme žádní suchaři, tak se vám tu představíme. No a taky tušíme, že jste prostě zvědaví.

Kromě toho, že nejsme žádní suchaři, jsme naprosto neschopni sejít se před fotoaparátem,
stoupnout si pěkně do řady vedle sebe a vykouzlit nefalšovaný, profesionální úsměv.
Někteří z nás nejsou schopni dodat ani fotku, že jo, Dano!

Kvalita výstupu je sice tak na jednu hvězdičku z 5ti, ale tady nás máte...

TýmPFDesign
TýmPFDesign

Pavla Fořtová
majitelka/duše firmy
slovo markeťačky:  
Mít šéfovou, která má svou firmu jako srdeční záležitost, je radost. Pokud děláte věci s láskou, péčí a opravdově, je to cítit a jedině tak mohou fungovat. Duše firmy, která, když celá firma padá o vánocích na pusu, přinese kávu a pomůže zabalit balíček. Díky ní je PF Design více než jen firma.

Olga Minaříková
marketing manager
Kreativec a pisálek, co si tu kreslí bannery a pracuje na tom, abyste nás viděli. Hlídá, aby vše, co jde ven, korespondovalo s duší firmy, a protože se věnuje i dočáskaření opuštěných pejsků, pravidelně nám do firmy tahá něco, co vždycky počůrá koberec.

Pavel Martinovský
IT/aby to technicky fungovalo
Náš technický Guru. Sleduje a poštelovává systém, aby vše fungovalo, jak má. Miluje přeslazený černý kafe a taky dlouhé debaty s markeťačkou o automatizaci. Ovšem jenom jedno miluje tak nějak doopravdy.

Dana Kotková
vedoucí týmu
Dana nás tu peskuje. Dohlíží, aby vše od příjmu vašeho přání do jeho odchodu k vám proběhlo tak, jak má a trvá si na pravidelných úterních poradách. Vaří úžasnej bylinkovej čaj a není schopna dodat fotku, že jo, Dano!

Lenka Dolanská
adsistentka/zákaznická podpora
Lenka si s vámi volá, píše emaily a stará se o všechny vaše všední i nevšední přání. Potkat se  s ní můžete i na naší facebookové stránce a je to právě ona, kdo do vašich balíčků vkládá malou radost navíc.

 

Petr Lakota
účetní/fakturant
Petr má rád faktury a my máme rádi Petra. Rozumí si s naším účetním systémem i s čísly, ve firmě je každé ráno jako první, miluje Dany bylinkovej čaj a my díky němu víme, že je vše, jak má být.

Katka, Mirka a Michal
pracovníci expedice
Tahle skvělá trojka pravidelně vyhlíží kamion z Nizozemí, stará se, aby měl každý kousek ve skladu své místo a s láskou a péčí balí vaše přání a předává přepravcům.

 

Hatynka
firemní pes/hlídač
Hatynka chodí do firmy s Pavlou poctivě každý den. A hlídá. Dobře, nehlídá vůbec nic, vyvaluje se v kanceláři na sedačce, ale máme jí rádi, tak má funkci.

Náš tým doplňuje ještě partička externistů a křeček Véna.

Velmi rádi jsme se s Vámi seznámili, a pokud Vás zajímá více o našich značkách

###message