Choose a searcher ×

Slavíme pět let a otevřeli jsme showroom!

V pátek jsme slavnostně s přáteli a rodinou otevřeli náš showroom a oslavili pět let naší báječné firmy PF Design. Pět let je krásnej věk. Není nezkušená, o tom, jak má fungovat dobrá firma už něco ví a je v nejlepší kondici, aby dál rozdávala radost a posílala do světa designové kousky, které potěší. A protože na správné oslavě nesmí chybět i dobrý skutek, výtěžek z tomboly jsme věnovali opuštěným a týraným zvířatům.


Zobrazit článek

Nový člen rodiny batohů Bobby má jméno Bobby Hero

Nový člen rodiny si zachovává všechny bezpečnostní a inovativní vlastnosti rodiny Bobby a navrch přidává recyklovatelný materiál rPET, držák na brýle a pro nositele zrcadlovky a elektro příslušenství i možnost dokoupit vnitřní nastavitelné přihrádky. Seznamte se s Bobby Hero, ve třech verzích a mnoha barvách.


Zobrazit článek

Přehledný, sbalený, organizovaný

Značka XD Design batohům a zavazadlům prostě rozumí a nově přichází s chytrými cestovními organizéry pro snadnější balení a přehledné uložení vašich věcí na cestách. Seznamte se s praktickou taštičkou na toaletní potřeby, organizérem, který vám pomůže ušetřit místo v kufru nebo batohu a pouzdrem pro uložení elektronických pomocníků


Zobrazit článek

Je čas schovat žabky a přivítat období huňatých svetrů a horkých čajů

Lidé se dělí do dvou skupin. Na milovníky podzimu a na ty, kteří jeho kouzlo dosud neobjevili. A právě pro druhou skupinu přinášíme pár tipů, jak si ten letošní podzim užít naplno. Držte si klobouky, období huňatých svetrů a horkých polévek přichází!


Zobrazit článek

Přečíst si sem tam nějaký email se vyplatí!

Jsme soudní, nemáme rádi spam a kontaktovat vás budeme pouze, pokud bude něco opravdu zajímavé a to maximálně jednou za 14 dnů. Tak slibujeme

Váš email budeme opatrovat jako oko v hlavě. Pokud se vám chce, mrkněte jak zpracováváme osobní údaje

Zůstaňme ve spojení