Přehledný, sbalený, organizovaný

Přehledný, sbalený, organizovaný

Tajemství pohodlného cestování je ve správném balení

Značka XD Design cestování rozumí a nově přináší tři chytré pomocníky na cesty, kteří vám pomohou vaše věci snadněji zabalit, přehledněji uschovat a pohodlněji používat.

Kompresní cestovní organizér

Postará se o vaše oblečení, udrží ho přehledně uložené a ušetří místo ve vašem zavazadle. Chytré zipy šetrně stlačí vložené oděvy, zmenší objem a vytvoří tak prostor pro další věci. Organizér se pyšní objemem 10L.

Chytrý organizér na elektro příslušenství

Bezpečně a přehledně uloží všechny vaše elektronické pomocníky. Je vybaven kapsou na tablet a dokumenty, elastickými kapsami na tužky, kabely a myš a vnější magnetickou kapsou na mobilní telefon nebo peníze.

Cestovní toaletní taška

Chytrá cestovní taška pojme a přehledně uloží vaše kosmetické potřeby na cestách. Má dvě hlavní kapsy, vnitřní přihrádky a háček pro možnost zavěšení.

Všichni tři se vejdou do kufru i batohu, jsou vyrobeni z recyklovatelného materiálu rPET a pyšní se minimalistickým designem.

Cestujte chytře a pohodlně!

PROHLÉDNOUT PRODUKTY

Přečíst si sem tam nějaký email se vyplatí!

Jsme soudní, nemáme rádi spam a kontaktovat vás budeme pouze, pokud bude něco opravdu zajímavé a to maximálně jednou za 14 dnů. Tak slibujeme

Váš email budeme opatrovat jako oko v hlavě. Pokud se vám chce, mrkněte jak zpracováváme osobní údaje

Zůstaňme ve spojení