Slavíme pět let a otevřeli jsme showroom!

Slavíme pět let a otevřeli jsme showroom!

Všechno nejlepší PF Design!

A tak se dobře pilo, jedlo a veselilo se s rodinou a přáteli ...

S rodinou, která stála celou dobu vedle a přikládala ruku k dílu a s přáteli, se kterými se kdysi vymýšlel název. PF je totiž nový začátek, je to naděje a možnost, kterou každý rok dostaneme, abychom mohli začít znovu. 

Oslavovali se úspěchy, radosti, ale i starosti, protože když se rodí firma, trochu to na začátku bolí. A někdy to bolí i cestou, ale stojí to za to.

A tak ti milá PF Design, přejeme všechno nejlepší a rozdávej radost dál!
Připíjíme minimálně na další pětiletku.

A na pořádné oslavě co? Na pořádné oslavě nesmí chybět tombola a pokud pomůže dobré věci, je to oslava dvojnásobná.
Výtěžek z naší tomboly putoval k naší markeťačce, která je současně dočaskářkou a členem spolku pro opuštěná a týraná zvířata Dočasky De De, z.s.

A proč jsme si vybrali zrovna zvířata? Protože je máme rádi a pomoc rozhodně potřebují. Od naší Olgy už jsme slyšeli hodně a nejsou to hezké příběhy. Současné zákony zvířata nechrání a už není kam dávat. A tak si spolek, který se zaměřuje na dočasnou péči, kde zvířata nejsou v kotcích, ale bydlí v domovech svých dočaskářů, pomoc plně zaslouží.

A pokud se chcete seznámit s batohem, který nelze vykrást nebo hříšně dobrým setem na čokoládové fondue Cocoa osobně, rádi vás uvidíme v našem nově otevřeném showroomu na adrese náměstí Na Balabence 1438/2, 190 00 Praha 9 Libeň. Otevírací dobu najdete zde

A abyste se mrkli trochu pod pokličku, přidáváme pár fotek z oslavy.

Máme báječnou šéfovou


Bez pořádného dortu to není správná oslava

A bez nejlepších přátel by to vůbec nešlo

Tak ještě jednou všechno nejlepší, PF Design!

Přečíst si sem tam nějaký email se vyplatí!

Jsme soudní, nemáme rádi spam a kontaktovat vás budeme pouze, pokud bude něco opravdu zajímavé a to maximálně jednou za 14 dnů. Tak slibujeme

Váš email budeme opatrovat jako oko v hlavě. Pokud se vám chce, mrkněte jak zpracováváme osobní údaje

Zůstaňme ve spojení